سلام دوستان گلم

این چند وقته که ازم خبری نبود به شدت مشغول راه اندازی یک وب سایت جدید بودم

www.faq.ir

هدف این وب سایت پرداختن به موضوعات مختلف در رابطه با زندگی در خارج از کشور است. موضوعاتی همچون ادامه تحصیل، مهاجرت، کار، اقامت و غیره. طبیعتاً در اول کار موضوعات عمومی تر مطرح می شه و بعد از مدتی کم کم به موضوعات جزئی و جالب تر و تحلیلی هم می رسه، یعنی پویایی سایت کاملاً حفظ می شه. این طوری نیست که یک سری مطلب در سایت ریخته شود و والسلام نامه تمام.

خییییییییییییییییلی جای کار دارد و خیلی هم وقت می گیرد ولی به آینده اش امیدوارم. نقشه های زیادی برایش دارم که فعلاً بهتره چیزی نگمچشمک

در این وب سایت فقط اخبار معتبر و اطلاعات موثق انتشار پیدا می کند و در چشم انداز طولانی مدت قرار است از طرفی تبدیل به یک بانک اطلاعاتی جامع و از طرف دیگر منبع اخبار موثق و به روز شود.

هنوز اول راه یا به عبارتی ب بسم الله هستیم ولی سعی می کنیم به سرعت قسمت های خالی سایت را پر کنیم. همچنین مرتب اخبار به روز و مرتبط را چک می کنیم و مهمترین آنها را در سایت قرار می دهیم.

این که ضمیر جمع به کار می برم چون چند نفر را استخدام کرده ام تا کمکم کنند و احتمالاً تا مدتی نه چندان کوتاه باید هر چی از کار فعلی ام در می یارم به اضافه  قسمتی از درآمد همسرم را خرج سایت و پرداخت حقوق بکنم. بعد از اینکه خرج و دخلش مساوی بشه کار فعلی ام را ول خواهم کرد و تمام وقت به سایت خواهم پرداخت.

در حقیقت ترجیح می دهم از طرفی برای خودم کار کنم و از طرف دیگر یک کار مفید بکنم حتی اگر درآمدش خیلی کمتر از درآمد فعلی ام باشه.

دوست دارم نظر شما دوستان خوب مجازی ام را در مورد این وب سایت بدونم و مطمئن باشین برای تک تک این نظرات ارزش بسیار زیادی قائل هستم و حتماً آنها را در ادامه راه لحاظ خواهم کرد.

در ضمن در آینده نزدیک یک قسمت به سایت اضافه خواهد شد که حاوی خاطرات یا مقالات تحلیلی دوستان درباره کشوری است که در آن ساکن هستند و یا قرار است در آنجا سکنی گزینند. این مطالب با نام خود این افراد (یا نام مستعارشان) در سایت منتشر خواهد شد. به همین دلیل خواهش می کنم در صورتی که خاطره یا مطلب جالبی دارید لطف کنید و برایم بفرستید.

دوستون دارمقلب