اعصابم حسابی داغونه

وای چقدر سخته یکی از اون آدمای مارمولک که اهل غیبت و خبرچینی و سوسه اومدن و دو به هم زنیه دور و بر آدم پیدا بشه و آدم هم مجبور باشه به خاطر یک سری از روابط اجتماعی تحملشون کنه و باهاشون رفت و آمد کنه. حالا خدا به داد برسه این یکی یه دفعه بشه چند تااسترس

همش به آدم استرس وارد می کنن

من یکی که اصلاً حوصله خاله زنک بازی رو ندارم و بلد هم نیستم، شدم مثل پر کاه دست اینا، این یکی زنگ می زنه بد اونو می گه، اون یکی میاد خونمون اینو می شوره می گذاره کنار، سومی میاد سعی می کنه از من راجع روابط خصوصیمون حرف بکشه که نگه داره تو آستینش بعداً در موقعیتش سوءاستفاده کنه و این قصه همچنان ادامه دارد.

به خدا دارم دیووووووووووووووووووووووووووونه می شمعصبانی

می خوام از دستشون فرار کنم، نمی گذارن.

می دونی شیطونه می گه چی کار کنم؟

همشون دعوت کنم خونمون بگم، شماهایی که رودرو قربون صدقه هم می رین برای یک بار هم که شده صادق باشین و حرف دلتونو رو به روی هم بگین. من رو هم از این بازیهای کثیفتون خارج کنین. به خدا یک سر دارم و هزار سودا.....

ای خدا می شه زودتر این کانادا رو درست کنی بریم از دست اینا راحت بشمشیطان

یک کاری می کنن آدم از هر چی رفت و آمد و دوستیه زده بشه

کجائین دوستای قدیمی و خوبم که دلم براتون تنگ شده حسابییییییییییییییییییییگریه

/ 6 نظر / 18 بازدید
یک منتظر

باسلام و تبریک سال جدید خدمت صحرا خانم ایشا لا که سال خوبی رو پیش رو داشته باشید و از دست این آدمهای بدجنس ناراحت نشید. اینو بدونید که آدمهایی که توی زندگی بدبختی زیاد دارند بدجنس می شن. من هم شرایطم مثل شماست و واسه مهاجرت اپلای کردم و 2 ماه قبل از فایل دوم شما ،فایل دمشق رو گرفتم. شما فکر می کنید تا آخر سال موفق به دریافت مدیکال و ویزا بشیم؟

Canada Expert

سلام دوست عزیز، با آرزوی موفقیت در سال جدید، من تازه با وبلاگ خوب شما آشنا شدم و واقعا از خوندن مطلب شما لذت بردم، این آدرس وب سایت من هستش www.CanadaExpert.ca. اگر دوست داشتید سر بزنید. در ضمن زمینه کاری من خدمات مهاجرت کانادا هستش. اگر کاری از دست من بر اومد براتون و یا اگر دوستان و آشنایان قصد مهاجرت داشتن خوشحال میشم در خدمتشون باشم.در ضمن ممنون میشم لطفا اگر من را هم به لیست دوستان خود اضافه کنید. شاد و پیروز باشید.

صحرا

سلام دوست منتظر جدید، من فکر می کنم تا آخر سال 90 مدیکال هامون بیاد، ویزا رو مطمئن نیستم[چشمک]

رضا

وای نگو که میدونم چی میکشی. حالا همین داستان تو محیط کار آدم باشه ببین چی میشه. امیدوارم زود تر یا از دست اونها آزاد بشی ، یا زودتر کارتون درست بشه.

صحرا

سلام آقا رضا تو محیط کار که آدم دیگه واقعاً دیوونه می شه ممنون از دلگرمیت[لبخند]

مژده

منم یه موقع هایی درگیر یه همچین آدمایی می شم و دلم می خواد از دستشون فرار کنم[اوه]