آیلتس و بیمه و .NET

هر روز که میگذره و خبری از فایل نامبر ما نیست خوشحال می شمنیشخند

آخه اگر زودتر از اول فروردین بیاد نمره آیلتسم نمی رسه. نمی شه روی امکان جابجاییش حساب باز کرد.

جمعه یک امتحان آیلتس آزمایشی دارم. عمداً هیچی نخوندم می خوام ببینم با همین معلومات فعلی چه نمره ای می گیرم. (کف کردین اعتماد به نفسو)

سابقه بیمه را هم باید بروم دنبالش. شنیدم چندماهی طول می کشه به خصوص مال من که از سه شعبه مختلف رد شده است. می دونم لازم نیست ولی چون در وبلاگ پانیذ خوندم که تازگی ها به سابقه کارها شک می کنند گفتم کار از محکم کاری عیب نمی کنه. راستی بیمه های من طبق روال شرکت های خصوصی حداقل رد شده، کسی می دونه در سابقه بیمه حقوق را می زنند یا نه؟

یه سوال دیگه، در فایل راهنمای دمشق در مورد سابقه کار نوشته قراردادهایتان  و تمدیدهایش را هم بفرستید، واقعاً لازم است؟ یا همان نامه سابقه کار کافی است؟

راستی دوستان کامپیوتری عزیز آیا یک موسسه درست و حسابی می شناسید که برای MCTS یا MCPD کلاس داشته باشه؟

البته من فعلاً تخصص کاری ام یک چیز دیگر است ولی کلاً با .NET حال می کنم. در ضمن اگر جایی را می شناسید که پروژه ای یا پاره وقت برای .NET کسی را بخواهند حتماً به من بگویید خوشحال می شوم.

دوستتون دارم قلبماچ

 

/ 6 نظر / 11 بازدید
مونترالی

سلام صحرا جون در مورد بیمه باید بگم زمانیکه من اقدام کردم چون از قبل سابقه بیمه ام رو انتقال داده بودم به شعبه جدید فقط رفتم شعبه مربوطه و گفتم جریان این است اونها هم توی دفترچه بیمه ام نوشتند که از فلان تاریخ سابقه بیمه برای ایشان رد شده و من فقط دفترچه بیمه ام رو فرستادم برای تایید وزارت امور خارجه ولی الان اگر شرایطش عوض شده نمی دونم . در مورد قراردادها هم اون موقع از ما چنین چیزی نخواستند فقط نامه اشتغال به کار و اینکه چه مدتی اونجا مشغول به کار بودیم و یه رزومه کامل از بدو استخدام با مهر و امضای شرکتهای مربوطه ارسال کردیم دیگه صحبتی از قرارداد نبود بازم شرایط فعلی رو نمی دونم که آیا همچین چیزی میخوان یا نه . در مورد کلاس هم بهترین جای ممکنه که من میشناسم و خیلی هم معروفه کلاسهای سماتک است اگه یه زنگ بهشون بزنی و ازشون درخواست کنی تمام کلاسها و شرایطشون رو برات فکس میکنند مدارکش هم تا اونجایی که من میدونم معتبره . امیدوارم موفق باشی دوست خوبم .[گل]

بیژن

دوست عزیز هنگامی که درخواست سابقه بیمه می کنید حقوق و شغل شما رو درج نمی کنند مگر اینکه درخواست شده باشه. در ضمن هر چه سریعتر نسبت به جمع آوری سابقه بیمه تون در آخرین شعبه ای که در حال حاضر برای شما بیمه رد میشه اقدام کنید و هنگام تکمیل فرم مربوطه و ثبت در دبیرخانه، بخواهید که کپی فرمها را مهر شده به شخص شما بدهند تا خودتان اقدام کنید. برای هر شعبه حداکثر یک روز وقت شما را می گیرند و جواب می دهند. اینجوری سریعتر جمع آوری سابقه می کنید. موفق باشید

صحرا

دوستان گلم مونترآلی سارا بیژن جان مرسی از همتون که وقت گذاشتید و جواب دادید فکر کنم قبل از عید برم دنبالش

یه زهرای دیگه

سلام، من که در مورد بیمه هیچی نمی دونم!!!!! ولی کلاس خوب یافتی مارا نیز خبر کن.