حرف حساب

با یک حساب سر انگشتی می توان پی برد که چرا اینقدر رسیدگی ها طولانیه، حدود 550 هزار پرونده برای بررسی دارند که روز به روز  بیشتر می شود، تازه این برای فدرال است کبکی ها را نمی دانم چند نفرند؟
افسرها در روز بتوانند در حالت خوشبینانه فوقش 8 پرونده (هر پرونده 1 ساعت) را بررسی کرده و مدیکال صادر کنند. اونوقت یک افسر که فقط به این کار بپردازد در سال می تواند 2400 پرونده را بررسی کند، در این صورت نیاز به 250 افسر است که فقط و فقط و مثل ماشین به پرونده های قدیمی رسیدگی کنند. دیگه بقیه مسائل مثل پرونده های جدید و ویزاهای موقت و فامیلی و سرمایه گذاری های مختلف و کبکی ها و غیره و غیره بماند.
ولی حرف ما اینه که اگر نمی تونن قول ندهند، از اول بگن آقا 3 سال طول می کشه ما هم حساب کار خودمان را می کنیم.

/ 9 نظر / 22 بازدید
کاوه

زمانیکه قوانین مهاجرت تغییر کرد و لیست 38 شغله ها اعلام شد، اداره مهاجرت کانادا اعلام کرد که 950 هزار پرونده در نوبت انتظار برای رسیدگی هستند.

مژده

حرف حساب جواب نداره... انتظار خيلي سخته

صحرا

سلام آقای کاوه، من منظورم فقط پرونده های نیروی کار متخصص فدرال است و مبنای آمار هم تعداد تا آخر دسامبر 2010 طبق آمار خود اداره مهاجرت است. طبق آمار شما هم که مربوط به سال 2008 است، نتیجه میگیریم اداره مهاجرت توانسته است تعداد پرونده های منتظر را حدود 400 هزار در دو سال کاهش دهد که در این صورت جای امیدواری دارد.[چشمک]

صحرا

سلام مژده جان آره عزیزم انتظار واقعاً سخته[ناراحت]

جليله

صحرای عزیزم. تولدتو فیس بوک تبریک گفتم. ولی انگار مدتیه نیومدی اونجا. اینجا هم بازم خواستم بگم که تولدتو تبریک میگم و برات بهترین ها رو میخوام. امیدوارم سالهای شاد و موفقی رو پیش رو داشته باشی و البته همراه سلامتی. [قلب][ماچ][گل]

مصی

ای گفتی راستی تولدتهم مبارک

ava

salam [گل]