فایل نامبر دوم رسید

چند روز پیش با یکی از دوستان صحبت می کردم، گفت این دو ماه تعطیلی سفارت دمشق است و برای همین کم کار شده اند. من هم خیالم راحت شد و بی خیال شدم و گفتم دیگه منتظر فایل نامبر نیستم تاااااااااااااااااااااااااااااااااا اکتبر.

امروز ساعت 2 از بیمارستان اومدم سر کار و داشتم با همسری تلفنی صحبت می کردم. در همین حین ایمیل هایم را چک می کردم تا بیخودهایش را پاک کنم. قاطی ایمیل هایی که می خواستم پاک کنم چشمم به damascus افتاد یک ذره دقیق تر شدم دیدم بعععععععله خودشه، یک ایمیل از طرف re-damascus-im-enquiry اومده بازش کردم و چشمم به جمال فایل نامبر دوم روشن شد.

دقیقاً 1 ماه و دو هفته طول کشید یعنی عین فایل نامبر اولمان!!!!!!!تعجب

در ایمیل نوشته شده است که تا 12 ماه با ویزا آفیس تماس نگیریم و همچنین گفته اند در صورت لزوم ما را به مصاحبه دعوت می کنند.

چیز مهم دیگری نبود!

امیدوارم فایل نامبر ما طلسم را شکسته باشد و فایل نامبر نرگس و رضا و دیگر دوستان هم به زودی برسد.

/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صحرا

کمال جان ممنون بله ما از طریق فدرال اقدام کردیم و هیچ اقدام خاصی هم به جز انتظار نداشتیم[چشمک] در ضمن فایل نامبر ما خیلی هم زود نبوده کسانی هستند که کمتر از 24 ساعت یا ظرف سه روز یا یک هفته فایل نامبر گرفته اند. راستش مال شما به نظرم کمی دیر شده! در ضمن کارت پایان خدمت مهم است و بهتر بود می فرستادید ولی حالا نمی دانم مشکلی پیش میاد یا خیر. اگر نقص پرونده داشته باشین خودشون به شما می گن. بهتر است از امیر در وبلاگ پانیذ دخترم هم سوال کنید.

مانا

عزیزم من هر روز به یاد تو و مادر مهربانت هستم و براشون دعا می کنم. [گل]

اشرف

سلام مبارک باشه صحرا جان. با امروز 71 روز از ارسال مدارک ما به دمشق می گذرد ولی هنوز خبری از فایل نامبر دوم نیست. اما ما راضی هستیم به رضا خدا. این روزها سخت نگران سلامتی مادرم هستم . تو رو خدا برای مادرم دعا کن.

محبوبه

[هورا][هورا][هورا] تبریک صحرا جان. خیالت راحت شد. بازم تبریک. [نیشخند][گل][گل]

یه زهرای دیگه

من هرچي بگم برعكس ميشه [خنده] مباركه

بابک

من هم به نوبه خودم بهتون تبریک میگم. امیدوارم خبر های خوب برای همه بیاد

مصی(مستانه

مبارکه اما از حالا تا چند سال باید منتظر باشین [گل]خیلیه

باران

سلام عزیزم تبریک میگم . باران

کمال

خیلی ممنون. لطفا از وبلاگ من هم دیدن کنید. http://dadras21.blogspot.com

رضا طاها

سلام، منظورشون از اینکه گفتند که تا 12 ماه با ویزا آفیس تماس نگیرید نکنه تا 12 ماه با مدیکال فاصله هست؟