قاطی پاتی

امیدوارم این تعطیلات به همه خوش گذشته باشی و حسابی ابتدا به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب جشن و پایکوبی و بعدش هم به خاطر وفات پیامبر عزیزمان عزاداری کرده باشیدچشمک

اندر احوالات خودمان:

اولا یه غلطی کردم و 22 بهمن رفتم که ای کاش نرفته بودم. اصلاً همه ما که رفتیم اشتباه کردیم. خیلی ها مثل من آمده بودند و از ترس حتی نتوانستیم پارچه های سبزمان را درآوریم. چقدر بعضی ها با ما پز دادند. به خدا حداقل یک سوم آدمای خیابون آزادی میرحسینی بودن. ولی چه خفقانی بود، همه جا لباس شخصی ها بودن و تا به کسی شک می کردن کیف و وسایلشو می گشتن و خدا رحمش کنه کسی را که پارچه سبز یا عکس آقای منتظری همراهش بود. یه عده را هم که مثل بچه بدای کلاس کنار خیابون نگه داشته بودن. از اون طرف هم یک سری کاغذ کوچیک بین مردم پخش می کردن که اگر به کسی شک کردید با موبایلتون عکسش را بگیرید و به فلان ایمیل ارسال کنید. اما خدائیش اون وری ها هم کم نبودن و من به این حدیث امام علی (ع) که مردم لیاقت حکومتشان را دارند ایمان پیدا کردم.

بگذریم....

هنوز بسته ما به سیدنی نرسیده،

وب سایت TNT هم از یازده فوریه به روز رسانی نشده. به گمونم اونا هم رفتند تعطیلات آخر صفر.

امروز از طریق سایت سازمان سنجش برای آزمون آیلتس پول واریز کردم.اول باید پروفایل تشکیل داد و بعداً می شه برای آزمون ثبت نام کرد. در ضمن حتماً باید عکس پروفایلتان تأیید شود که آن هم 48 ساعت کاری طول می کشد.

http://ielts.sanjesh.org/index.aspx

چند جای خالی برای 28 فروردین داره که در ساعت 4 بعد از ظهر اجازه ثبت نام می ده.

امیدوارم برای من هم جا باشه وگرنه خیلی دیر می شه....

در مورد آزاد کردن مدرک فوق لیسانس باید بگم برای امثال من که ورودی 83 هستیم ترمی 248 هزار تومان می شود و 5 هفته هم صادر کردن دانشنامه طول می کشه.

بعداً که خواستم آزادش کنم دقیقاً می نویسم چه مدارکی لازمه....

این ترم فرانسه هم تمام شد.... فعلاً بای بای فرانسه تا بعد از امتحان آیلتس

تا پست بعدی....

 

/ 2 نظر / 8 بازدید
دوستدار ونکوور

موفق باشی دوست عزیزم و خدا قوت

بهمن

وقتی تعداد ساندیس خورها از آزادی خواه ها بیشتره دیگه چه انتظاری داریم؟